Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CK Palomino - Irena Hendrychová

CK Palomino - Irena Hendrychová

V Rohu 725/12
142 00 Praha 4-Libuš
Telefon: 244 404 239
Web: http://www.palomino.cz
Email: palomino@volny.cz

 

SPECIALISTA NA IZRAEL A JORDÁNSKO

Cestovní kancelář Palomino, založená v roce 1998, se specializuje na POUTNÍ ZÁJEZDY, poznávací a pobytové zájezdy. Každým rokem se snažíme o zkvalitnění a rozšíření služeb našim klientům tak,  aby nabídka obsahovala kromě tradičních a oblíbených zájezdů i několik zajímavých novinek. 

Tradičně v naší nabídce zůstávají zájezdy, které u Vás získaly značnou oblibu, např. poutní cesty do Svaté země, zahrnující území Izraele, Egypta a Jordánska. Též cesty do Fatimy, Lurd, Santiago de Compostely a věčného města Říma. Též Vám též přinášíme poznání Turecka a biblických míst spjatých s tímto územím. Na přání mnoha našich klientů zařazujeme opět leteckou pouť do Fatimy. 
Do poutních zájezdů farností i diecézí se mohou dle zájmu přihlásit i individuální klienti.

POUTNÍ A POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
Poznávání tajemného a vzdáleného světa patří už od nepaměti k lidskému rodu a lidské kultuře. Čím více jsme poznali, tím více můžeme srovnávat. A o cestování to platí dvojnásob!

Nabízíme Vám širokou paletu nejrůznějších poutních a poznávacích zájezdů. Naše zájezdy mají poutní charakter a jejich cílem jsou místa spjata s vírou katolické církve. Můžete s námi navštívit různá mariánská poutní místa, můžete poznat místa, kde se rodila křesťanská víra, můžete s námi ale také navštívít místa a kraje působení světců, či jiných velikánů víry.

Zveme Vás do Izraele, Jordánska, Egyptu, Turecka, Itálie, Francie, Španělska, Portugalska a mnoha dalších zemí. Spojte dobré s užitečným a připojte se k nám.

V jednotlivých destinacích máme s našimi partnery dlouholeté velmi dobré vztahy a zajišťujeme vždy pro naše klienty 2-3 lůžkové pokoje s příslušenstvím.

V oblasti dopravy máme trvalé partnery, o kterých víme, že jejich služby jsou seriozní, dopravní prostředky jsou v bezvadném technickém stavu a řidiči mají veškerá potřebná oprávnění a dlouholetou praxi.

POBYTY U MOŘE
Itálie - Bellaria, Chorvatsko - Dugi otok

Věříme, že s naší cestovní kanceláří PALOMINO prožijete na cestách za poznáním i odpočinkem mnoho příjemných zážitků.

Další kontakty

Mobily: 728 361 728, 728 327 282

 

 
 

Náš tip

Velký poznávací okruh Srí Lankou

Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera.Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera a dvoudenním pobytem u Indického oceánu. Česká průvodkyně po celou dobu zájezdu a perfektní servis. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.